Nyíregyházi tűzoltók a pályán

Nyíregyházi tűzoltók a pályán

Vasárnap délelőtt rendezték meg a nyíregyházi tűzoltók hagyományos, csoportok közötti kispályás teremlabdarúgó tornáját a szabolcsi megyeszékhelyen, a rangadóknak a Bencs László Szakiskola és Általános Iskola tornacsarnoka adott otthont.
Vasárnap, reggel nyolc órakor gyülekeztek a csapatok Nyíregyházán, a Tiszavasvári úti intézményben. Idén négyen neveztek, a három szolgálati csoport mellett a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság és a Nyíregyházi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság törzsállománya közösen állította ki a negyedik csapatot.

A mérkőzéseken szép bravúrokat és szereléseket láthatott a közönség.

A fordulók után a végeredmény a következő lett:

1. Nyíregyházi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság „A” szolgálati csoportja
2. Nyíregyházi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság „B” szolgálati csoportja
3. Nyíregyházi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság ƒ„C” szolgálati csoportja
4. Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság és a Nyíregyházi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság törzsállománya

Így az „A” csoportnál marad a vándorkupa.