Nyíregyházi Advent - Több zenei stílus is képviselteti magát a mai, adventi programokban

Nyíregyházi Advent - Több zenei stílus is képviselteti magát a mai, adventi programokban
Nyíregyházi Advent - Több zenei stílus is képviselteti magát a mai, adventi programokban

Csernák Mónika és Tibor romantikus duettjeivel és a Menta Projecttel hangolódhatunk a hétvégére.

December 22-ig színesebbnél színesebb programokkal várják a szervezők a Kossuth térre látogatókat. A forró italok és finom ételek illata mellett pedig elengedhetetlen a szórakozás, melyről a mai napon két fellépő is gondoskodik.

Mire is számíthatnak a helyszínre látogatók?

December 6-án 16 óra 30 perckor lép színpadra Csernák Mónika és Tibor, akik romantikus duettekkel fogják elvarázsolni a közösséget, úgyhogy tessék megfogni szívünk választottját. Őket követi 17.30-tól a Mentha Project, akikről már pár hónappal ezelőtt írtunk Önöknek még az idén májusi fellépésüket megelőzően. Érdekességük, hogy van köztük orvos, autószerelő, vívó szakedző és vállalkozó is többek között, de a zenélésük nem öncélú, mindig az a fontos, hogy a közönség jól érezze magát. Így Amy Winehouse, Charlie és Gáspár Laci dalai is felcsendülhetnek egy-egy koncerten.

Huzsvári Patrik