Nyíregyházán a világ vezető tengerbiológusai - Cápabefogás is lesz

Nyíregyházán a világ vezető tengerbiológusai - Cápabefogás is lesz
A rangos esemény elismerése a Nyíregyházi Állatpark Ócenáriumában folyó szakmai munkának.

2019. április 13–18. között a porcos halak, azaz a ráják és a cápák tartásával és állatorvosi kezelésével kapcsolatos konferenciának ad helyet a Hotel Pangea, Nyíregyházán.

A rangos esemény elismerése a Nyíregyházi Állatpark Ócenáriumában folyó szakmai munkának. A több mint 10 országból érkező szakemberek között olyan neves előadók is vannak, mint a floridai Disney World nagyakváriumából érkező Natalie D. Mylniczenko, aki a cápák viselkedését kutatja, így sok hasznos tanácsot adhat, miként kell ezekkel a különleges állatokkal bánni az akváriumban, hogyan tápláljuk, és milyen környezettel vegyük körbe őket.

Cápabefogás is lesz

A közel 50 résztvevő számára a Nyíregyházi Állatpark munkatársai bemutatnak egy cápabefogást, illetve azt, hogy gyógykezelésben miként kell altatni ezeket az állatokat. A különleges témájú tanácskozásról jövő heti lapszámunkban helyszíni tudósítást kapnak olvasóink.