Nyíregyháza Let's Dance – Így látják a kisfilmet a főszereplők!

Nyíregyháza Let's Dance – Így látják a kisfilmet a főszereplők!
Nyíregyháza Let's Dance – Így látják a kisfilmet a főszereplők!

Kohut Árpád rendezésében, Nyíregyháza zenei életének két állandó szereplőjének, Nagy Ricsinek és a Karmapirin zenekarnak legütősebb zenéire, valamint a NYÍR1DANCINHÁZA fantasztikus táncosainak közreműködésével elkészült Nyíregyháza legújabb kisfilmje, melyben egyben egy romantikus történetszálat is felfedezhetnek a nézők. A két táncos fiatal - akiknek megismerkedése végigvezet Nyíregyháza legszebb pontjain - már nem először dolgozik együtt. Majoros Angéla és Ámik János fantasztikusan érezte magát a forgatáson, a végeredmény pedig még őket is lenyűgözte. Többek között erről is meséltek a Sziesztában, nézze vissza beszélgetésünket itt: