Nyíregyháza is csodahely
Fotó: Nyíregyházi Állatpark

A csodahelyek.hu Magyarország ismert és kevésbé ismert kirándulóhelyeit, látnivalóit, stílusos vendégházait, és a szomszédos országok vidékeit mutatja be egy helyen. Legutóbbi összeállításukban Nyíregyházára koncentráltak, 5 izgalmas program és családbarát látnivaló is felkerült a listájukra.

 

-Magyarország keleti csücskébe a középkori templomok és nevezetességek mellett bizony sok más nagyszerű látnivaló és programlehetőség miatt is érdemes ellátogatni. Ezúttal összegyűjtöttük nektek a kedvenc családi úti céljainkat a megye székhelyén, Nyíregyházán. Lássuk, melyek ezek!- olvasható a csodahelyek.hu-n.

 

  1. Egy élménydús családi nap a Nyíregyházi Állatparkban
  2. Látogatás a Sóstói Múzeumfaluban
  3. Családi kirándulás a Sóstói-erdőben
  4. Feltöltődés az Aquarius Élmény- és Parkfürdőben
  5. Séta a Tuzson János botanikus kertben