Nyílt nap a Speedway Ringen - villanyfényben

A Nagyhalász Speedway Ring villanyfényes edzést tart szombaton este. Egykori és jelenlegi motorosok róják majd a köröket a salakmotor pályán, Magyarországon először, világítás mellett. A létesítmény az év végén bezárja kapuit, de búcsúzóul egy tréninget tartanak. 

- Minden szezon végén tartunk egy nyílt napot, ami a szurkolók és a motorosok számára is ingyenes. Ilyenkor bárki kipróbálhatja a pályát, de természetesen csak a biztonsági előírások betartásával, megfelelő szerelésben, és homológ motorral. Folyamatosan érdeklődnek nálunk versenyzők, mert a mostani nyílt nap különleges lesz, mert villanyfényben tartjuk. Sokan még nem motoroztak este, így fiatal tehetségek is szeretnék kipróbálni a létesítményt ilyen körülmények között. Mindenkit szeretettel várunk - mondta Albók József, a pálya tulajdonosa. 

 Idén két rangos nemzetközi, EB versenyt rendeztek az oválon, a szombati edzés pedig az utolsó esemény lesz. A tréning 17 órakor kezdődik, a belépés pedig ingyenes.