NYÍKSE családi nap

" Szombaton Egyesületünk családi napot tartott. A korábbi években is voltak hasonló rendezvényeink, de az elmúlt két évben ilyen nagyszabású, családi napot nem tudtunk szervezni a covid korlátozások miatt. Az utánpótlás korú játékosainkat és szüleiket hívtuk egy kötetlen, vidám, élmény dús napra és igaz már nyári szabadságolások voltak, de többségük el is jött rendezvényünkre.  Június 25-én, szombaton, reggel 10.00-tól délután 17.00-ig pattoghatott a labda egyesületünk bázis iskolájában a Bánki Donát Műszaki Iskola udvarán, a streetball pályákon és a tornateremben. Szülők a lelátóról is szurkolhattak, hiszen a csapatküzdelmek a teremben, míg a dobóversenyek és 3x3 küzdelmek az udvari streetball pályákon kerültek megrendezésre, ahol a szülők is bekapcsolódhattak és családi küzdelmek alakultak ki.:) A versenyek résztvevői díjazásban részesültek, majd délben a közösen készített 150 adag babgulyást fogyaszthatták a résztvevők, de a szülők is sok finomságot hoztak (dinnye, sütemények, stb.) Mindenki jó hangulatban tölthette a napot és a szülők is közösen élvezhették gyermekeikkel a kosárlabdázás örömét. " - számolt be az eseményről a NYÍKSE. 


Jövő héten már négy hét nyári táborozás indul a kosárlabdát szerető gyerekeknek, majd augusztusban edzőtáborokat szervezünk U14-e leány és U16, U18 fiú csapataink számára Gyulaházán.