Nyári Kupa - Az Aqua SE két korosztályos csapata is bronzérmet szerzett a sorozatban

Nyári Kupa - Az Aqua SE két korosztályos csapata is bronzérmet szerzett a sorozatban

A hétvégi fordulókkal befejeződtek a 2020-as MVLSZ Észak-keleti Nyári Kupák küzdelmei minden korosztályban. Az AQUA SE pólósai mind a gyerek III. (U12), mind a gyerek I. (U14) korcsoportokban a 3. helyet szerezték meg.

Pénteken az U12 Miskolcon szerepelt, ahol először a ZF Eger ellen maradt alul 21-7-re, majd a helyosztón a Cívis Póló Se ellen aratott 15-11-es győzelemmel megszerezte a bajnokság harmadik helyét.

Az U14-es csapat is Miskolcon zárta a bajnokságot, és szinte ugyanazt az utat bejárva, mint a fiatalok - az Egertől 18-5-ös vereséget szenvedve - a debreceni Cívis Póló Se ellen szerezte meg a bajnoki bronzot. (10-5). A Nyári Kupák végeztével az U14-es csapat - a serdülő és ifi korosztályokkal egyetemben - az Országos Utánpótlás Bajnokságra készül, melynek küzdelmei szeptemberben kezdődnek, míg a fiatalabb korosztályok az ősszel kezdődő területi bajnokságokra koncentrálnak.