Nincs megállás - újabb kosaras győzelem, ezúttal idegenben!

Nincs megállás - újabb kosaras győzelem, ezúttal idegenben!

 A Pécs hétközi legyőzése után a Békés ellen lépett pályára idegenben a Nyíregyháza Blue Sharks. A férfi kosarasok jól kezdtek, főleg Harmon és Czura – 23 pontot szereztek ketten a csapat 26 pontjából az első negyedben. Vezettek is a cápák, a második negyedben pedig már húsz pontra hízott az előny, ekkor Fazekas volt ponterős a mieinknél. A harmadik negyed eleje ugyan a hazaiaké volt, de Sitku gyorsan lehűtötte a kedélyeket, egymás után dobta a triplákat. Ezt a játékrészt is nyerték a mieink, és irányították a találkozót. A negyedik negyedben tartotta előnyét a Blue Sharks, mely végül magabiztosan nyert, és folytatta remek sorozatát. 

Omnia Pub&Food Békés – Nyíregyháza Blue Sharks 75-92 (19-26, 10-23, 22-26, 24-15)

Nyíregyháza: Mokánszki 4, Bus 3, Czura 32, Harmon 23, Czinger

Csere: Fazekas 15, Sitku 15, Oláh, Vaskó

vezetőedző: Siska János

Dankó László