Nincs még programja holnapra? 24 órán át társasjátékozhat a Laborban!
Fotó: illusztráció/internet

Vannak, akik már 24 órán át masszíroztak, míg mások verseltek, plankeltek, táncoltak, és hamarosan lesznek olyan nyíregyháziak is, akik egy teljes napig társasjátékozni fognak, ugyanis itt az újabb kihívás! Március 14-én 15 órától „maratonra” várják a lelkes érdeklődőket a Labor Café-ban.

 

-Egyes klub alkalmaknál sokszor érezzük azt, hogy hiába ülünk le 6-8 órát játszani, ez mégis kevés nekünk, így tulajdonképpen innen jött az ötlet, hogy be kellene iktatni egy hosszabb alkalmat is- mondta el az előzményeket Kicsák Dávid szervező. A nyíregyházi „maratonon” nem egy játék megy majd 24 órán keresztül, hiszen a célunk inkább az, hogy 24 óra alatt mindig játsszunk legalább 1 társasjátékkal.

 

Bár az eseményen való részvétel nem kötött regisztrációhoz, azonban a szervezők kérik, hogy aki szeretne részt venni rajta, az jelezze a Facebook-on közzétett „24 óra társasjáték a Laborban” címen létrehozott eseményen, amelyhez bárki csatlakozhat.


Labor Café, Nyíregyháza, Benczúr tér 19
2022.03.14. 15:00-tól 24 órán át!