Nézd meg a legnagyobb sztárok koncertjeit a nappalidban!

Folyamatosan kerülnek fel a Raktárkoncert koncertfilmjei a mindiGO TV felületére, ahol egy ingyenes regisztráció után bárki az otthonából bulizhatja végig a legnagyobb magyar sztárok előadásait.

A fellépők között megtalálható például az EDDA Művek, a Magna Cum Laude vagy Rúzsa Magdi. A zeneszerető közönség már 30 híresség egyenként 50 perces koncertje közül válogathat. A közel 200 előadót felvonultató Raktárkoncert-sorozat létrehozásában és működtetésében a hasonló területen jelentős szakmai tapasztalattal rendelkező Lounge Group vállalt szerepet. Az ügynökséget az Eventex Global Awardson korábban már a világ legjobb rendezvényszervezői közé választották. Most általuk követhetjük nyomon többek között a Raktárkoncert online felületein rendszeresen feltűnő exkluzív tartalmakat.

Ha hiányzik a koncertélmény, látogassatok el a raktarkoncert.hu-ra!