Nem mindig hátrány, ha valaki Kétballábas - izgalmas meccsek műfüvön

Nem mindig hátrány, ha valaki Kétballábas - izgalmas meccsek műfüvön

Nem unatkoztak a szervezők három napon keresztül a Filo Focicsarnokban. Reggeltől-estig szinte folyamatosan pattogott a labda a IX. Fuxtec-Sunshine FM Kupán, összesen 400 játékos részvételével rendezték meg a hagyományos műfüves tornán. A tét nagy volt, mivel félmillió forintot osztottak szét a legjobbak között. Így aztán a csapatok komoly csatákat vívtak, és több korábbi NB-I-es labdarúgó is pályára lépett.

A 36 nevező közül végül a Kétbal és a Real Ta-Te került a döntőbe, és végül előbbi nyerte a finálét - a csapat két tagja, Hegedűs Tibor és Katona György (mindketten játszottak a Szpariban is) különdíjas is lett, előbbi a döntő legjobb játékosa, utóbbi, gólkirály lett.

A harmadik helyet az Újfehértó SE szerezte meg. A teremlabdarúgó torna minden évben jó felkészülési lehetőséget is nyújt a csapatoknak a kispályás illetve a nagypályás szezon előtt. 

Dankó László