Nem ilyen játékvezetést érdemeltünk - elrontották a Kölcsey meccsét

Nem ilyen játékvezetést érdemeltünk - elrontották a Kölcsey meccsét

DVSC U 22 - KÖLCSEY DSE NYÍREGYHÁZA 31-27 (18-17)
Kölcsey: Torkos, Gyúró 5, Papp 4, Kelemen 2, Dr. Tilki 2, Silye 5/2, Hruska.

Csere: Csikós, Varga F.,Hrabina 4, Katona K. 5, Töth , Katona B., Varga D.

Edző: Hadobás István.

A legerősebb keretével fogadta a Debrecen a Kölcsey DSE-t a kézilabda NB-II szomszédvári rangadóján. Az első félidő teljesen kiegyenlített játékot hozott. Jól felkészültek a mieink az 5-1-es védekezés elleni játékra, ha kicsit higgadtabbak, akár komoly előnyt is szerezhettek volna. A 2. félidőt rosszul kezdték a nyíregyháziak és már az 5. percben időt kért Hadobás István, a sorozatban kapott 3 gól után. Rendezte sorait a Kölcsey, innentől teljesen partiban voltak, de fordítani nem sikerült. Ez azonban nem csak rajtuk múlt, enyhén szólva is durván lejtett a pálya.

- Teljesen érthetetlen és felháborító a 10-2-es büntető arány! A két újonc játékvezető valakinek nagyon meg akart felelni. Nem ilyen játékvezetést érdemeltünk! Tanulság: idegenben duplán jól kell játszanunk, hogy esély se legyen a hasonló stílusú bíráskodásra. Ifi csapatunk szenzációsan játszott, magabiztos 36-30 arányú győzelme önmagáért beszél a nagyhírű debreceni utánpótlás ellen, amellyel veretlenül vezetjük a tabellát - mondta Hadobás István edző.