Nem csak egymással, az esővel is küzdöttek a csapatok
Fotó:nso.hu

Nem változtatott a legutóbbi győztes csapaton Huszák Géza, így maradt a mieinknél a szerdai kezdő.

Tiszakécske - Nyíregyháza Spartacus 1-0 (0-0)

Tiszakécske 500 néző

Jv: Hanyecz Bence (Tőkés Róbert, Rózsa Dávid)

Tiszakécske: Halasi - Balázs, Szekér,(Pongrácz 90.) Lovas (Farkas N.69.), Farkas A., Kiprich, Gyurján(Kiss 69. ), Máté, Balajti(Horváth Z. a szünetben), Erdei, Zamostny (Vachtler 84.)

vezetőedző: Visinka Ede

Nyíregyháza: Fejér - Farkas B. (Pataki 81.), Baki, Papucsek, Gengeliczki, Deutsch (Jánvári 59.) - Csősz (Sigér 70.), Márkus - Gresó (Vass 59.), Adamcsek, Novák (Szerető 70.)

vezetőedző: Huszák Géza

1. perc A hazai csapat kezdte a találkozót. Nyíregyházáról is érkeztek szurkolók.

4. perc Gresót akasztották a kaputól 19 méterre, szabadrúgás. Máté sárgát kapott. A szabadrúgást Deutsch fölé csavarta.

6. perc A szakadó esőben Adamcsek lőtt 20 méterről, fogta a labdát a kapus.

9. perc Adamcsek beadása után Novák elől piszkálták el a labdát.

14. perc Szép hazai kényszerítő után Fejér vetődött ki bátran, és szerezte meg a labdát.

17. perc A harmadik nyíregyházi szöglet végén Adamcsek lőtt éles szögből, hárított Halasi.

18. perc Remek Szpari támadás Gengeliczki és Farkas révén, majd Gresó lőtt éles szögből, oldalháló.

19. perc Hatalmas tócsák már a pályán, de Farkas B. így is lövőhelyzetig jutott, mellé ment a labdája.

20.perc Egy Szpari felszabadítás után Lovas a felső lécet találta el.

31. perc Erdei lövése után centikkel ment mellé a labda.

38. perc Novák fejelt mellé Baki ívelése után.

40. perc Zamostny lövését tolta szögletre Fejér a rövid saroknál.

Vége az első félidőnek. Az első húsz percben a Szpari játszott jobban, lehetőségei is voltak. A folytatásban átvette a kezdeményezést a hazai csapat, de nem csak egymással, a teljesen elázott pályával is küzdenek a játékosok a nagy eső miatt.

48. perc Baki lőtt egy szép csel után, biztosan védett akécskei kapus.

49. perc Nagy helyzet, Adamcsek szabadrúgása után Baki fejelt mellé középről.

53. perc GÓL! Megszerezte a vezetést a hazai csapat. Egy szöglet után Zamostny csúsztatott a kapuba, 1-0.

61, perc Márkus lőtt mellé 25 méterről.

63. perc A hazai kispadon reklamáló Maczkó G. kapott sárga lapot.

67. perc Ismét Márkus próbálkozott, fogta a labdát Halasi. Az ellentámadásnál Jánvári szabálytalankodott, sárgát kapott.

73. perc Papucsek mentett nagyot egy beadásnál középen Horváth elől. A szöglet után kontra, Szeretőt szerelték az utolsó pillanatban.

77. perc Vass P. szabadrúgása után Márkus fejelt fölé.

85. perc Vass P. lőtt fölé.

86. perc Sigér kapott sárga lapot.

90. perc Egy beívelés után Szerető elé került a labda, aki 16 méterről fölé bombázott.

Vége a mérkőzésnek, bár az utolsó húsz percben végig a hazai csapat térfelén folyt a játék, egyenlíteni nem sikerült, így a Tiszakécske megnyerte a találkozót.

Fotó: nso.hu