Nem csak a szívükben, a mezükön is őrzik Sitku Ernő emlékét a kosarasok

A koronavírus-járvány második hulláma teljesen átírta az őszi programokat is. A kosarasok számára különösen kedvezőtlenül alakult. A Sitku Ernő Emléktorna elmaradt, fertőzés miatt pedig az egész csapat karanténba került két hétre. A legendás játékosra azonban egész évben emlékezhetnek a kosárlabdások, sőt ott lesz velük a pályán! A tragikus hirtelenséggel elhunyt egykori válogatott kosaras sziluettje felkerült a Cápák mezére. 

A karantén miatt a felkészülést újra kellett tervezni. Bár otthon tréningezhettek a játékosok, a közös munka újra csak most kezdődhet. A Cápák a tervek szerint szeptember 25-én Baján játsszák az első mérkőzésüket az NB I./B Piros csoportjában, majd két héttel azután mutatkoznak be hazai pályán.