Négy között a röplabdások - Újabb Fatum győzelem a Diósgyőr ellen
fotó: Szarka Lajos

A női röplabda Extraliga negyeddöntőjének harmadik mérkőzésén lépett pályára a Fatum Nyíregyháza a Diósgyőr ellen. A mieink az első két meccset biztosan nyerték, ezúttal viszont a miskolciak kezdtek jobban, és 3-6-nál még vezettek. Innen fordított a hazai gárda, és ettől kezdve nem is engedte ki a vezetést a kezéből. A második szett már simább volt, bár a szokásosnál több nyitást rontottak a nyírségiek. A harmadik felvonásban sok helyen változtatott Németh Szabolcs vezetőedző, és különösen Inneh-Varga Eliza volt ekkor elemében. A Fatum végül végig kézben tartva a meccset nyerte a találkozót, és ezzel együtt a párharcot is 3-0-ra, így továbbjutott. 

Fatum Nyíregyháza - DVTK 3-0 (19, 13, 18)  

Nyíregyháza: Vasileva 13, Pintér 7, Najdic 4, Radosová 10, Lászlop 2, Lacombe 6

Csere: Tóth F., Tóth D. (liberók), Fuchs, G. Francesco 1, Klaric 6, Inneh-Varga 13

vezetőedző: Németh Szabolcs 

Kapcsolódó galéria

Fatum - DVTK női röplabda 20210228