Napsütés és őszi szünet – Irány a Nyíregyházi Állatpark, ahol megannyi izgalom vár!
Napsütés és őszi szünet – Irány a Nyíregyházi Állatpark, ahol megannyi izgalom vár!

Az oroszlánkölykök és az erszényből kikandikáló kis kenguruk a látogatók abszolút kedvenceivé váltak, az előrejelzések szerint pedig az időjárás is kedvez majd ahhoz, hogy minél többen ellátogassanak a parkba.

A jelenlegi vírushelyzetre való tekintettel az Állatpark kiemelt figyelmet fordít a látogatók védelmére. Mind szabad térben, mind zárt térben– az egy háztartásban élők kivételével - kötelező a legalább másfél méter védőtávolság betartása. A megfelelő óvintézkedések betartása mellett természetesen remélik, minél többen ellátogatnak majd a parkba a hosszú hétvége és az őszi szünet ideje alatt is.

Érdemes még a délelőtt folyamán megérkezni a parkba, hiszen egész napos programot biztosít a család minden tagja számára. Természetesen a fóka-show sem marad el, továbbra is minden nap két alkalommal tekinthetik meg a négy kaliforniai oroszlánfóka játékos bemutatóját. A részletekről Révészné Petró Zsuzsával beszélgettünk a Sziesztában.