Nagyüzem az Atlétikai Centrumban
Fotó: Trifonov Éva

A Nyíregyházi Atlétikai Centrumban több hazai klub és hat ország részvételével rendeztek fedettpályás atlétikai versenyt. Az egynapos atlétikai viadalon összesen 37 egyesület 385 atlétája állt rajthoz.  A Nyíregyházi Sportcentrum színeiben induló 41 atléta több egyéni csúcsot és remek helyezéseket ért el. A férfiak 60 méteres síkfutásában Boros Bence hosszú kihagyás után állt a rajthoz, és 6.91-es idővel győzött. A női hármasugrásban a tavalyi fedettpályás és szabadtéri országos bajnok Nyisztor Petra 13.11-gyel, új egyéni csúccsal szerezte meg az első helyet. A női 800 méteren a nyíregyházi Tilki Flóra serdülőként indult a felnőttek között, és szintén új egyéni csúccsal a harmadik lett.

A férfiak súlylökő számában Tóth Balázs 17.54-gyel ezüstérmes lett.