Nagyüzem a Városi Jégpályán - Több korosztályban is tornát rendeztek

Jégkorongos gyerekektől volt hangos szombat délben a nyíregyházi jégpálya. A Szabolcsi Sólymok szervezésében U10- es jégkorong tornát rendeztek
A vendég csapatok:
Kazincbarcikai Ördögök
Debreceni Sportcentrum
Zempléni Hiúzok
Az együttesek hatalmas lelkesedéssel játszottak a kiérkezett szurkolók nagy örömére. 
A nyíregyházi gyerekek a legjobbat kihozva magukból minden meccsüket megnyerték, és tornagyőztesek lettek.
Edzők: Csiki Csaba, Dósa Sándor

Vasárnap is jégkorong mérkőzéseket rendezett a Szabolcsi Sólymok csapata. U 12 korosztályos mérkőzés keretein belül léptek a jégre a Sólymok a DVTK ellen. A Miskolcon elszenvedett vereséget szerették volna javítani a srácok hazai pályán. Lendületes, fordulatos mérkőzésen a hazai együttesnek sikerült is a győzelem. Edzők: Csiki Csaba Dósa Sándor. 

A Sólymok U16-os csapata Kazincbarcikán vett részt egy tornán. Ellenfeleink a Kesi Sólymok és a Csabai Farkasok együttesei voltak. Sajnos nem tudták felvenni a versenyt a nyíregyházi játékosok ellenfeleikkel, így mindkét mérkőzésükön vereséget szenvedtek. A következő tornán lehetőségük lesz javítani. Edző: Vincze Dániel