Nagy pofon - komoly verést kapott a kézilabda együttes Cegléden

Nagy pofon - komoly verést kapott a kézilabda együttes Cegléden

A feljutásért harcoló Cegléd vendége volt a férfi kézilabda NB-I/B-ben a Nyíregyházi SN. A mieink szempontjából rosszul indult a meccs, a 7. percben 6-3-nál időt is kellett kérnie a nyírségi stábnak. Kurbely László lőtte mindhárom vendég gólt.  A folytatásban mindkét oldalon hárították a lövéseket a kapusok, majd Kiss találata után 8-4 lett az állás. Sajnos több mint öt percig nem sikerült bevenni a ceglédi kaput, így nőtt a különbség. Tamási öt perc alatt öt nyíregyházi próbálkozást fogott, így 13-5-nél ismét időt kellett kérni. Ez sem segített, 16-6-nál már tíz gól volt a hátrány. A félidő végére még jutott egy 4-0-s hazai roham, és sajnos az első harminc perc után eldőlt a mérkőzés.  Fordulás után nagy fölényben játszott a Cegléd,  kilenc gólt lőttek 10 perc alatt, és mindössze hármat kaptak.  A folytatásban összekapta magát a Nyíregyháza, Gidai és Stáb is betalált, 32-15 lett így az állás. Az utolsó negyedórában már felváltva estek a gólok, és végül magabiztosan nyertek a hazaiak. 

Cegléd – Nyíregyházi SN 43-23 (20-7)