Mozdulni sem lehetett a drogoktól a szabolcsi testvérpár házában
Mozdulni sem lehetett a drogoktól a szabolcsi testvérpár házában

Három drogkereskedőt fogtak el a rendőrök egy házkutatás alkalmával a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Kótajban – közölte a térségi rendőr-főkapitányság szombaton a rendőrség honlapján. Az összehangolt rajtaütés során.

kétféle kábítószergyanús anyagot, több mint 126 gramm fehér masszát és 52 szürke tablettát találtak.

A házban a kereskedésre utaló eszközöket, a kiméréséhez szükséges mérleget, csomagolóanyagokat, valamint több százezer forint készpénzt és ékszereket is lefoglaltak a rendőrök.

A nyomozás adatai szerint egy testvérpár – egy 43 éves nyíregyházi és egy 46 éves kótaji lakos – 24 éves hajdúböszörményi társuktól árusításra vásárolta a kábítószert. A bűnszövetség tagjait a rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették és kezdeményezték a letartóztatásukat – olvasható a www.police.hu oldalon.