Mozaik Med adomány átadás a Magyar Vöröskereszt részére
Mozaik Med adomány átadás a Magyar Vöröskereszt részére

A Mozaik Med SE ebben az évben is szerette volna rászoruló családok karácsonyát szebbé tenni. A Magyar-Vöröskereszt Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei szervezetével karöltve adománygűjtést szervezett, ahol tartós élelmiszereket, tisztító- és tisztálkodószereket gyűjtöttek.

 
Az egyesület futó tagjai Nyíregyházán és Debrecenben kezdték el a gyűjtést 2020. november 28-án. Hatalmas mennyiségű adomány gyűlt össze - többek között konzervek, tészták, rizs, cukor, fűszerek, alapvető élelmiszerek - amit 2020. december 15-én jutattak el a Vöröskeresz Malom utcai telephelyére. A Vöröskereszt munkatársai nagyon hálásak az adományokért, mert ezzel még több rászoruló család karácsonyát tehetik örömtelibbé. Hálás köszönet minden adományozó futónak.