Móricz Online – Indul a nyíregyházi teátrum online videótár-programja

A Móricz Zsigmond Színház a 2020 novembere és 2021 februárja között összesen több mint kettőszázezer megtekintést elért online műsorsorozatait követően örömmel jelenti be, hogy 2021 márciusától az újonnan induló Móricz Online elnevezésű online videótár-programja keretében több korábbi, illetve jelenleg is repertoáron lévő produkciójának felvételét teszi online formában, on demand-jelleggel elérhetővé.

 

Három kamerával rögzített és gondos utómunkával elkészített, HD minőségű TV-felvételeink nézőink otthonában a nyíregyházi teátrum közelmúltjának és jelenének válogatott előadásait keltik életre, melyek a közelképek hatására azok számára is újszerű élményt fognak nyújtani, akik az adott előadásokat színházunk falai közt korábban már megtekintették.

A Móricz Online videótár bármikor megtekinthető előadáskínálata egyaránt tartalmazni fog ingyenes és fizetős tartalmakat is, melynek egyes darabjait fokozatosan tesszük közzé a Színház honlapján keresztül.

A videótár egyes felvételeire megváltott online belépőjegyek – a vásárló felhasználói fiókján keresztül, illetve adott időablakon belül – az előadások tetszés szerinti, rugalmas, akár országhatáron túli megtekintését is lehetővé teszik.

Videótárunkban elsőként Móricz Zsigmond Úri muri című színművének Szőcs Artur-rendezte nagy sikerű előadása lesz elérhető Nagyidai Gergő, Kuthy Patrícia és a Jászai-díjas Mertz Tibor főszereplésével 2021. március 12-től, melyre online jegyek 2021. március 8-ától a Színház honlapján keresztül válthatók.

Közkívánatra, a 2019/20-as évad bérletes nézői számára pedig az Úri muri általuk még megtekintésre váró előadásának felvételét a Móricz Online videótár felületén térítésmentesen tesszük hozzáférhetővé. Bérletes nézőinket bérleteik online jegyekre való beváltási módjáról hamarosan emailben tájékoztatjuk.

Bővebb információ: www.moriczszinhaz.hu

Móricz Online – Színházi élmények HD minőségben a nyíregyházi teátrumból!

 

A Móricz Online videótár aktuális programja:

Móricz Zsigmond: ÚRI MURI

Főbb szerepekben: Nagyidai Gergő, Kuthy Patrícia, Mertz Tibor, Litauszky Lilla

Rendező: Szőcs Artur

Játékidő: 170 perc

Az előadás színlapja ide kattintva érhető el.

Online megtekinthető: https://online-moriczszinhaz.jegy.hu (2021. március 12-től)