Mindent a gyógynövényekről II. - Megkérdezem a gyógyszerészem...
Megkérdezem gyógyszerészem: mit tudnak a patikusok a gyógynövényekről? - április 6-án (fotó: internet)

Április 6-án folytatódik dr. Hajdu Zsanett gyógynövényszakértő biológus online előadássorozata. Ez alkalommal a biológus dr. London Annamária gyógyszerésszel beszélget a gyógynövényekről. 

A beszélgetés témáiból: - A gyógyszerész nem csak "boltos", hanem szakember, kérdezzük bátran. - Mit tanulnak a patikusok az egyetemen a gyógynövényekről? - Mikor ajánlasz gyógynövényt a gyógyszer helyett? - Miben segíthet a gyógyszerész asszisztens? - Mit érdemes tudni a patikában kikevert készítményekről? - Tényleg mérgezőek a gyógyszerek? - Te miket szedsz? - Milyen készítményeket keversz magadnak? - Jók-e a gyógyszertári illóolajok és krémek? - Miben kérnek tőled a leggyakrabban tanácsot a patikában, és milyen kérdéseknek örülnél a legjobban? És ehhez hasonló kérdésekkel teli interaktív beszélgetésre várják a nézőket.