Minden magyar a fedélzeten - szombaton kiderül, ki a leggyorsabb

Minden magyar a fedélzeten - szombaton kiderül, ki a leggyorsabb

Folyamatosan követik egymást a nemzetközi versenyek a Nagyhalász Speedway Ringen. A teltházas EB Challenge után az U21-es EB selejtező is izgalmas futamokat hozott, szombaton pedig ismét rangos verseny következik. A MACEC Kupára hét nemzet motorosai neveztek, lengyel, cseh, ukrán és bolgár induló is lesz. Andrij Kobrint jól ismerhetik a szurkolók, ő a végső győzelemre is esélyes.

A szombati viadal mégis azért lehet különösen pikáns, mert kiderül, ki a leggyorsabb magyar. Mert bár tavasszal rendeztek Nagyhalászban magyar bajnoki fordulót, azon Magosi Norbert nem indult, most viszont ő is starthoz áll. Várhatóan nagy csatát vív majd Kovács Rolanddal, és a legutóbb az U21-es EB döntőről hajszállal lemaradó Fazekas Dennis is meglepetést okozhat, a fiatal motoros egyre jobb formában van. Bárány Márk is futamról-futamra javult az EB selejtező során, ő kevés versenyen indulhatott eddig idén. Egy szó mint száz, izgalmakban nem lesz hiány a hétvégén. A közép-európai szövetség versenysorozata a nagyhalászi fordulóval rajtol, melyet további négy követ, Lengyelországban,, Romániában, Csehországban és Ukrajnában. A szombati program 16 órakor kezdődik, a pálya már készen áll az újabb nemzetközi megmérettetésre. Várhatóan szép számban érkeznek majd szurkolók is, akik a helyszínen buzdítják majd kedvenceiket.