Mesékkel a világ körül

Ki ne szeretne álmodozni arról, hogy repülő szőnyegre pattan, beutazza a világ részeit, veszélyes és izgalmas kalandokba keveredik? 

Míg a legtöbben megmaradunk a vágyálmok szintjén, s legfeljebb a televíziós csatornák segítségével csapódunk David Attenborough-hoz, addig van egy személy Nyíregyházán, aki – méghozzá a Települési Értéktár „részeként" – bejárt bő száz országot, kelettől nyugatig ismerve meg a világ szépségeit. Hegycsúcsok vagy barlangok? Templomok avagy múzeumok? Neki mindegy, valamennyit feltérképezi és lefényképezi. Csak azért teszi mindezt, hogy bizonyítékokat hozzon nekünk nem mindennapi történeteiről. A 80 nap alatt a Föld körül c. sorozatban február 8-án este 6-kor a legérdekesebb, és eddig még sehol el nem regélt sztorikat hallgathat meg a nyíregyházi Reál Étteremben Sipos Lászlótól bárki, aki kész átadni magát a Nagy Mesélő lebilincselő előadásának, mely egyszerre lesz hihetetlen (ezt az Icomos-igazolványa biztosítja, mellyel a legextrémebb helyekre is eljuthatott László) és lehetetlen (hisz 80 perc alatt próbálja majd megosztani a közönséggel élete legfrappánsabb eseményeit)!

Részletes információ: 30 252 0666

 

Szerző: Orémusz Maja