Megyei tehetségnap-díjátadó ünnepség - Diákokat és tanárokat ismertek el

Megyei tehetségnap-díjátadó ünnepség  - Diákokat és tanárokat ismertek el
Megyei tehetségnap-díjátadó ünnepség

Az Oktatási Hivatal Nyíregyházi Pedagógiai Oktatási Központ tehetségnapi díjátadó ünnepségén emlékplaketteket és okleveleket adtak át azon tanulók és felkészítő tanárok részére, akik a pályázati kiírásnak megfelelően az elmúlt két tanévben nemzetközi, országos és tanulmányi versenyeken kimagasló eredményeket értek el. Nyíregyháza Megyei Jogú Város nevében Dr. Ulrich Attila alpolgármester 5 nyíregyházi tanulónak adott át különdíjat.

Az ünnepségen került sor az Oktatási Hivatal Nyíregyházi Pedagógiai Oktatási Központ által meghirdetett, a 2018/2019. tanévben megszervezett megyei tanulmányi versenyeken 1-3. helyezést elért tanulók díjazására is.

A díjátadások között kulturális programok emelték a rendezvény színvonalát, közreműködtek többek között a Cantemus Fiúkórus, a Vikár Sándor Zenei Alapfokú Művészeti Iskola és a Vásárhelyi László Alapfokú Művészeti Iskola tanulói.

 

Kiváló Versenyző - Tehetség Díj”:

Általános iskola: Fedor Ádám (Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola)

Középiskola: Szabó Boglárka (Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium)

 

Kiváló Felkészítő - Tehetséggondozó Tanár Díj”:

Általános iskola: Tamásné Soltész Magdolna (Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium)

Középiskola: Dajka Miklós (Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda)

 

„Kiváló Felkészítő – Tehetséggondozó Tanár Díj” Különdíj:

Kliebert Zsolt (Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma)

 

„Kiváló Felkészítő – Tehetséggondozó Tanár Díj” Művészeti Különdíj:

Kácsor István és Kácsor-Ignácz Gabriella (Vásárhelyi László Alapfokú Művészeti Iskola)

 

Nyíregyháza MJV által különdíjazottak:

 

Répási Marcell (Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium)

Lakatos Levente (Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium)

Hatházi Dóra (Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium)

Kazár Pál Zsombor (Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Tagintézmény)

Leskovics Bálint: (Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium)

 

Gratulálunk a szép eredményekhez!