Megverte a Lokit a Kölcsey
Továbbra is százszázalékos a női kézilabdacsapat.

A szomszédvári rangadón a vendégek kezdtek jobban, elhúztak 3–1-re, de hamar fordítottak a nyíregyháziak és már 5–3 volt ide. 5–5-ig fej-fej mellett haladtak a csapatok, ekkor azonban a Kölcsey beleerősített, és ettől kezdve pillanatnyi kétség sem fért hozzá, ki nyeri a derbit. Jól működött a hazai hatosfal és a szebbnél szebb támadások gyakran állították megoldhatatlan feladat elé a nagyon ügyes Kislokit. Elhúzott a Kölcsey, a 2. félidő elején már 7 góllal is vezetett. A végén kissé közelített a vendég csapat, de az egyértelmű nyíregyházi sikerhez kétség sem fért, ezt a szimpatikus vendég vezetők is elismerték. Új mezüket mindenképpen győztes meccsen akarták avatni a kölcseysek, és sikerült! A remek hazai csapatteljesítményen túl akadt pár kiemelkedő egyéni produkció is: a mezőny legjobbja Tilki volt, Márkus is legszebb napjait idézte. Kelemen biztos büntetői mellett Gyimesivel karöltve volt a védekezés alappillére, míg a Szoboszlai ikrek szép megmozdulásai is kiemelésre méltóak. Papp hosszú sérülés után biztatóan tért vissza. Győzelmével a csapat egyedüliként a mezőnyben őrzi 100 százalékos teljesítményét, és vezeti a tabellát! A juniorok 35–28 arányban kikaptak, de mindenképpen ki kell emelni a nagyszerűen játszó, mindössze 14 éves Hrabinát, aki 12 gólt szerzett!

Kölcsey DSE Nyíregyháza–Debreceni VSC III 27–23 (15–9)
Wesselényi iskola, 100 néző, v.: Aczél, Paulovics.

Kölcsey: Simai O. /14 védés/ – Szoboszlai F. 4, Tilki A. 7, Gyimesi L., Kelemen G. 5/5, Katona K. 3, Szoboszlai N. 1. Csere: Koppán N. /7 védés/ (kapus), Márkus G. 6, Papp A., Szabó V., Vitányi A., Hrabina I. 1/1, Silye V. Edző: Hadobás István. Kiállítások: 8., illetve 4. perc. Hétméteresek: 7/6, illetve 10/6.