Megszépült a sávház környezete

A NYÍRVV Nonprofit Kft. elkészült a parkrekonstrukcióval a Zrínyi Ilona utcán, melynek során közel 900 négyzetméter zöldfelület újult meg. Elbontottak egy betonfalat, majd a területen talajcserét követően fák és cserjék ültetettek, és füvesítettek. 

6 darab, új hulladékgyűjtő szelence és 2 kerékpár tárolót helyeztek ki a megfelelő környezet kialakítása érdekében. Tavasszal pedig egy hangulatos körpad teszi majd teljessé a felújított belvárosi részt.

Sajnálatos módon hétfőn az újonnan elkészített területről 4 cserjét gyökerestől eltulajdonítottak ismeretlenek.

Szeretnék felhívni a figyelmet, hogy a NYÍRVV minden évben városszépítő akciókat hirdet a lakosság számára, melyen fűmagot, cserjét, termőföldet, valamint fát is lehet igényelni a lakókörnyezetük zöldítése érdekében.