Megkezdődött a Kis Vakond Gyermektábor 28. idénye – Hét turnusban várják a gyerekeket
Fotó: Szarka Lajos

Június 29. és augusztus 14. között 7 turnusban fogadják a gyerekeket a Kis Vakond Gyermektáborban, ahol színes programok és vetélkedők várják a táborozókat.

Sport, kézműves, tánc, színjátszó- és drámajátékos tábor is van a kínálatban, sőt, a kisiskolás lányok egy 'Csak csajok' programban is részt  vehetnek. A színes programokat versenyek és vetélkedők egészítik ki, a hét utolsó napján Ki? Mit? Tud? versenyt rendeznek, illetve a sportjátékok legjobbjai éremdíjazásban is részesülnek. Az augusztus 14-ig tartó Kis Vakond Gyermektáborba még van lehetőség jelentkezni, regisztrációra a tábor weboldalán van lehetőség.

A hétfőn induló turnus legjobb pillanatairól Szarka Lajos készített felvételeket:

Még több fotóért tekintse meg galériánkat!

Kapcsolódó galéria

Kisvakond nyári tábor 2020