Megérkezett Nápolyba, az Universiadéra Tóth Dalma és Tóth Fruzsina

Megérkezett Nápolyba, az Universiadéra Tóth Dalma és Tóth Fruzsina
Megérkeztek Nápolyba

Szerencsésen megérkezett a 30. Nyári Universiadéra Nápolyba a magyar röplabda csapat, ahol 46 esztendő után szerepel újra a magyar válogatott. A keretbe a nyíregyházi testvérpár is helyet kapott, Tóth Dalma és Tóth Fruzsina. (Fatum-Nyíregyháza).

A lányok Argentínával, Csehországgal és Tajvannal kerültek egy csoportba. Pályára először július 5-én, pénteken lépnek majd.

Az Universiade-csapat: Bleicher Réka (eddigi klubja: UTE, posztja: feladó), Cicic Marija (Hungast-Haladás, feladó), Gyimes Zsófia (Kansas State University, center), Kiss Gréta (MTK, ütő), Németh Anett (Coastal California, átló), Riczkó Gabriella (Jászberény, ütő), Tóth Dalma (Fatum-Nyíregyháza, liberó), Tóth Fruzsina (Fatum-Nyíregyháza, liberó), Vezsenyi Adrienn (MTK, átló), Villám Csenge (TFSE, center), Villám Lilla (Vasas Óbuda, átló), Zólyomi Rebeka (MTK, center).

További információk a Magyar Röplabda Szövetség oldalán találhatóak.