Marija Cicic marad a Fatumnál, ketten távoznak a röplabdásoktól

Újabb tárgyalásokon van túl a Fatum Nyíregyháza vezetése, és eldőlt, hogy Vajda Beáta nem marad Nyíregyházán. Bea nyáron érkezett a csapathoz, és bár a bajnokság során sérülés is hátráltatta, több mérkőzésen is ponterősen játszott. Távozik Nikol Milanova is. A feladó a szezon második felében érkezett Olaszországból, és a bajnokság utolsó mérkőzésein kulcsszerepe volt, mivel posztján egyedül maradt.

Az is eldőlt, hogy Marija Cicic viszont marad Nyíregyházán. A feladó szezon közben érkezett a Fatumhoz, és a következő idényt is itt kezdi. 

- Egy nagyon hosszú és nehéz szezon van mögöttünk, de ez már a múlté. Örülök, hogy maradok Nyíregyházán, jól érzem itt magam, és várom már, hogy mit hoz a következő idény. Remélem, hogy megfelelő igazolásokkal és egy erős csapattal a lehető legjobbat kihozzuk majd belőle – mondta Marija Cicic.

Feladó poszton így két játékosa van a Nyíregyházának, mivel Genesis Francesco is marad. A klub megállapodott már Lászlop Alexandrával és Tóth Fuzsinával is.