Már javában zajlanak a Helló Nyíregyháza! előkészületei a belvárosban

Már javában zajlanak a Helló Nyíregyháza! előkészületei a belvárosban
Készül a város!

Április 26-án, pénteken, azaz holnap fergeteges programkavalkád várja a belvárosba látogatókat!

Ezen a napon Nyíregyházán minden évben egy széleskörű közösségi összefogás eredményeként valósul meg a „Helló Nyíregyháza!” tavaszköszöntő, turisztikai szezonnyitó rendezvény, amely garantáltan vidámságot és felpezsdülést hoz a nyíregyháziak életébe, s ahol minden korosztály megtalálja a számára érdekes és izgalmas elfoglaltságot. 

Az előkészületek pedig már javában zajlanak, a Kossuth téri nagyszínpad és a Szabadság téri civil színpad már készen áll, és a standok egy része is csak a reggeli megnyitóra vár!

Kapcsolódó galéria

Helló Nyíregyháza! előkészületek