Már a második gyertya meggyújtására készül Nyíregyháza!

December 10-én (vasárnap) 16.30-kor Jászai Menyhért, alpolgármester meggyújtja a második gyertyát a város adventi koszorúján, az evangélikus egyház szolgálatával. A gyertyagyújtást követően Veréb Tamás előadását tekinthetik meg az érdeklődők.

Kossuth téri programok, 2. hét:

December 12. (kedd)

Adventi műsort adnak a Nyíregyházi Művészeti Szakgimnázium, a Nyíregyházi Bárczi Gusztáv Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és a Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium diákjai.

December 14. (csütörtök)

Adventi műsort adnak a Vikár Sándor Zeneiskola- Alapfokú Művészeti Iskola, a Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézmény, valamint a Nyíregyházi RIDENS Gimnázium, Szakgimnázium, Szakiskola és Kollégium tanulói.

December 15. (péntek) 19:00 óra

Városi Karácsonyi Koncert – A Nyíregyházi Cantemus Kórus koncertje

December 16. (szombat)

Csernák Mónika és Tibor előadása

December 17. (vasárnap)   

A harmadik adventi gyertya meggyújtása a Református Egyház közreműködésével.

Sztárvendég: Szabó Ádám