Már 10 meccses győzelmi sorozatnál tart az Aqua SE

Szombaton az Észak - Keleti liga Egerben rendezte soron következő fordulóját. Az AQUA Sport Egyesület gyermek II-es korosztálya két csapattal szállt a vízbe. Lány csapatunk két győzelemmel zárta a fordulót. Az első mérkőzésen az Aqua SE fiú csapatát múlta felül 7-5-ös sikerrel, míg a második mérkőzésen egy nagy arányú, 29-1-es győzelmet aratott a Gyöngyös ellen. A fiú csapatunknak nem sikerült a bravúr és kikapott a házigazda Egertől.

Vasárnap Balatonfűzfőn szerepeltek az AQUA SE korosztályos csapatai az Országos Bajnokság 11. fordulójában. A gyermek csapatnak sikerült elvenni a balatoni együttes eddigi veretlenségét, így tovább folytatta 10 meccses győzelmi sorozatát a Hatvani Péter által irányított gárda. A serdülő és ifi csapatnak nem sikerült a bravúr, így a hazaiak otthon tartották a 3-3 pontot.