Május 2-től lehet jelentkezni a Nyíregyházi Állatpark nyári táborába – Részletek itt!

Május 2-től lehet jelentkezni a Nyíregyházi Állatpark nyári táborába – Részletek itt!
Fontos információkat osztott meg a Nyíregyházi Állatpark

Fontos információ!

Telefonon keresztül vagy személyesen várják a jelentkezéseket, az email-ben küldött jelentkezést nem tudják elfogadni!

A táborról: 

Idén is, mint minden évben megrendezzük Állatparkunk nyári táborát a Zoo-sulit, ahol a gyermekek megismerkedhetnek az állatpark lakóival és kulisszatitkaival. A suli falai között, s persze kint a természetben a nyári vakáció alatt a kisiskolások bepillanthatnak a Nyíregyházi Állatpark mindennapi életébe, ismerkedhetnek meg az állatokkal, segíthetnek gondozásukban és számos olyan érdekességet is megtudhatnak róluk, ami az egyszerű látogató előtt titok marad.

– osztotta meg az állatpark közösségi oldalán a tábor ajánlóját.

A 2019-es turnusok a következők:

► Június 17-21.

► Június 24-28.

► Július 1-5.

► Július 8-12.

 

Bővebb információ: http://www.sostozoo.hu/taboraink