Majdnem ötven lőtt gól - simán nyert a Kölcsey kézilabda gárdája

Az első fordulóban vereséggel rajtoló hazaiak nagyon szerettek volna bizonyítani! A Hadobás tanítványok alaposan bekezdtek és hamar kiderült, nincs egy súlycsoportban a két együttes! A Kölcsey sokkal gyorsabban játszott, taktikailag is ellenfele fölé nőtt, így percek alatt minden fontos kérdés eldőlt. A hazaiak tetszés szerint lőtték góljaikat, amelyre csak ritkán érkezett válasz, csak a győzelem aránya volt kérdéses a nagyon gyenge erőt képviselő borsodiak ellen! A látottak alapján a 30 gólos kölcseys győzelem sem túlzott! Az ifik meccsén még durvább eredmény született, a diákcsapat 60-8 arányban hengerelt!

Kölcsey DSE-Szepa KSE 49-19 (25-8) 

Nyíregyháza, 150 néző,

Jv.: Frank, Mucza. 

Kölcsey: Torkos-Gyúró 5, Hrabina 16/4, Silye 7/3, Tóth 6, Katona k. 4, Papp A. 3. Csere: Varga F., Csikós (kapusok), Hruska 3, Varga D. 3, Kelemen, Katona B 2.

Edző: Hadobás István. 

Kiállítások: 2, illetve 6 perc.

Hétméteresek: 7/7, illetve 1/0.