Magyarországot is képviselték Kassán a nemzetközi versenyen  a nyíregyházi birkózók

Megtisztelő meghívásnak tett eleget a Nyírsport SE birkózó szakosztálya a hétvégén. A  Kassán rendezett Mikulás Kupa Nemzetközi Meghívásos Szabadfogású utánpótlás birkózó versenyen nemcsak városunkat, de Magyarországot is a Nyírsport SE képviselte. Az öt ország -Lengyelország, Csehország, Ukrajna, Szlovákia és Magyarország - fiatal birkózói csaptak össze, hogy eldönthessék aznap ki a legjobb a súlycsoportjukban. A Nyírsport SE 6 versenyzőt nevezett a 10 év felettiek között. A fiúk derekasan helyt álltak és 5 éremmel tértek haza, köztük 1 arany 2 ezüst és 2 bronz. Ezalatt az Egyesület 10 év alatti versenyzői Kiss Korvin és Kiss Lantos Sárospatakon vettek részt egy gyermek gálán, ahol mindketten a dobogó második fokára állhattak.

Eredmények Kassa:
Diák II
42 Kg Vágner Patrik 4.hely
Diák I
52 Kg Oláh Márton 3.hely
55 Kg Jeles Antal 1.hely
62 Kg Ferenczy Örs 2.hely
           Németh Keve 3.hely
67 Kg Csabai Marcell 2.hely
Eredmények Sárospatak:
Ovis
26Kg Kiss Lantos 2.hely
Gyermek II
Kiss Korvin 2.hely