Magyar Kupa győztes a Piremon!
A nyíregyházi csapat nyerte az ülőröplabda Magyar Kupa döntőt.

Bajnoki címek, kupagyőzelmek és BEK döntő. Az elmúlt évtizedekben számos hazai és nemzetközi sikert aratott a Piremon SE ülőröplabda-csapata. A nyíregyháziak idén is bejutottak a Magyar Kupa döntőjébe, ahol a szerb Kikinda volt a nyírségiek ellenfele, akik megnyerték hazájuk bajnokságát, de a Magyar Kupában és a magyar bajnoki küzdelmekben is részt vesznek. Ezúttal azonban kevés babér termett nekik. A nyíregyháziak az első játszmát magabiztosan nyerték, és bár a folytatásban kicsit szorosabb volt az állás, a második szettet is hozták. A harmadikban akkora volt a nyírségiek fölénye, hogy valamennyi cserejátékos lehetőséget kapott, de így is simán nyert a Piremon, így 2015-ben elhódította a Magyar Kupát!

Piremon SE–OKI Feniks Kikinda 3:0 (15, 20, 17)

A torna legeredményesebb játékosa a nyíregyházi Vitéz Gábor lett. 

Dankó L.

Fotó: hunvolley.hu