Magyar Kupa elődöntő - Kedden jön a Vasas
Fotó: Kohut Árpád

Új hét, újabb fontos meccs a Fatum Nyíregyháza számára. Nincs megállás, kedden már Magyar Kupa mérkőzést vív a női röplabda együttes, a tét pedig óriási: a döntőbe kerülés. A Vasas elleni párharc két meccsen dől el, az első felvonás helyszíne a Zrínyi Tiszavasvári úti csarnoka lesz. 

- Bár tudjuk, hogy a Vasas nagyon erős kerettel rendelkezik, nem fogunk feltartott kezekkel pályára lépni. A Békéscsaba ellen és a Challenge Kupa mérkőzéseken is szoros meccseket játszott a csapat, mi hiszünk magunkban, és természetesen győzni akarunk kedden! Ehhez végig koncentrálni kell, de bizonyítottuk már, hogy képesek vagyunk jó játékra – mondta Tomás Varga vezetőedző.

A Vasas a Magyar Kupa előző fordulójában az MTK-t, a Nyíregyháza az Újpestet búcsúztatta, így jutott el a két gárda a legjobb négy közé. A keddi meccs 18 órakor kezdődik, a visszavágót pedig február 15-én rendezik Budapesten. A hunvolley.tv mindkét találkozót élőben közvetíti.