Ma este szurkolói ankét - A Jászberény lesz az ellenfél

Ma este 18 órától mindenkit várunk a Continental Arénában, a Fatum Nyíregyháza ugyanis szurkolói ankéttal nyitja a szezont. Először a klub vezetése, Leonidas Gaitanakis vezetőedző és Tóth Fruzsina játékos értékelik a felkészülést, és természetesen a szurkolók is kérdezhetnek, majd nyílt edzést tart a szakmai stáb, ahol az új játékosokat is megismerhetik a drukkerek. 

A csapattal kapcsolatos hír, hogy eldőlt, hogy a Jászberény lesz a mieink ellenfele a Magyar Kupában, miután a visszavágón 3-1-re legyőzték az Eötvöst. Az első meccset a hajdúságiak nyerték ilyen arányban, így aranyszett döntött, melyben 15-11-re a berényiek diadalmaskodtak. A Jászberény-Fatum Nyíregyháza nyolcaddöntőt október 25-én 17 órától rendezik Jászberényben, és egy meccsen dől el a továbbjutás.