Lezárnák a párharcot a röplabdások
Jászberényben lép pályára pénteken a Fatum-Nyíregyháza. A női röplabdások az 5–8. helyért csatáznak.

Nem ígérkezik könnyű menetnek! A női röplabdások az első találkozón 3–0-ra győztek ugyan a Jászberény ellen, de szoros küzdelemben. A párharc második meccse még nehezebbnek ígérkezik, hiszen a berényiek otthonában mindenkinek alaposan meg kell dolgoznia a sikerért. A bajnoki címért harcoló Gödöllő is megszenvedett legutóbb, az alapszakaszban pedig a Fatum-Nyíregyháza is csak 3–2-re tudott nyerni. Hasonló nyíregyházi sikerrel most is kiegyezne a szakmai stáb, mivel az a párharc lezárását jelentené, és a folytatásban az 5-6. helyért játszhatna tovább az együttes.

– Nem lesz egyszerű feladatunk, mivel fanatikus szurkolói vannak a Jászberénynek, várhatóan most is sokan lesznek. A héten jól dolgoztak a lányok, így abban bízunk, sikerül megnyerni a találkozót, és nem lesz szükség a harmadik meccsre – mondta Erdősné Balogh Erika, a Fatum-Nyíregyháza edzője.

D. L.