Letették esküjüket és átvették megbízólevelüket a megválasztott bírósági ülnökök

Letették esküjüket és átvették megbízólevelüket a megválasztott bírósági ülnökök
A megbízóleveleket Dr. Kovács Ferenc polgármester adta át

Letették esküjüket és átvették megbízólevelüket az április 25-ei közgyűlésen megválasztott bírósági ülnökök.

 Az ünnepélyes eseményt a Városházán tartották szerda délután. A Közgyűlés a Nyíregyházi Járásbíróságra 15 ülnököt, a Nyíregyházi Törvényszékre 2 ülnököt, a Nyíregyházi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróságra 3 ülnököt, tehát összesen 20 ülnököt választott. Az eskütétel a Törvényszék elnöke, Dr. Nyakó Zsuzsanna, a Nyíregyházi Járásbíróság elnöke, Dr. Mányik István, valamint a Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság elnöke, Dr. Tass Edina előtt történt meg. A megbízóleveleket Dr. Kovács Ferenc polgármester adta át a megválasztott ülnököknek.

Kapcsolódó galéria

Bírósági ülnökök fogadalomtétele