Lépteim nyoma - Csoma József képzőművész jubileumi kiállítása

Lépteim nyoma - Csoma József képzőművész jubileumi kiállítása
A jubileumi kiállítás a Városmajor u. 5. sz. alatt fogadja a látogatókat.

Csoma József tanár, képzőművész alkotásai szeptember 11-30. között tekinthetők meg a Városmajori Művelődési Házban. 

 

„... Festettem több száz képet – az összeszámolás folyamatban van - most úgy 6-700 körül járok. Ezek közül kevés van nálam, sok alkotás boldog tulajdonosa falán közvetíti az üzenetet. Terveztem házasságkötő termet, iskolai aulákba nagyméretű faliképeket, és térkonstrukciókat, intézményi arculatot, osztálytermekbe, kollégiumi szobákba diákjaimmal közösen vagy egyedül különböző anyagokból álló műalkotásokat. Egy-egy darabot magamból. Több mint 40 kiállításon mutattam be, hogy éppen hol járok, miként látom a világot és magamat."