Lekapcsolták a fatolvajokat

Lekapcsolták a fatolvajokat

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság tulajdon elleni szabálysértés elkövetése miatt vett őrizetbe egy 25 éves, egy 46 éves és egy 50 éves nyíregyházi férfit, akik 2015. január 14-én egy Nyíregyháza külterületén lévő fasorból fát kíséreltek meg eltulajdonítani, majd lovas kocsival elszállítani.

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság tulajdon elleni szabálysértés elkövetése miatt folytat eljárást egy 18 éves helyi lakos ellen. A férfi 2015. január 14-én egy nyíregyházi áruházból a pulóvere alá rejtve szeszesitalt kísérelt meg eltulajdonítani, de az üzlet biztonsági őre tetten érte és értesítette a rendőrséget. Az egyenruhások a nyíregyházi férfit a rendőrkapitányságra előállították és szabálysértési őrizetbe vették.

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság 2015. január 14-én őrizetbe vette T. Zoltán 41 éves helyi lakost, aki ellen a Nyíregyházi Törvényszék Büntetés-végrehajtási Csoportja csalás vétség és magánokirat-hamisítás vétség elkövetése miatt körözést adott ki.