Legyőzték a Vasast a röplabdások! Egyelőre még az U15-ös korosztályos meccsen...

Legyőzték a Vasast a röplabdások!  Egyelőre még az U15-ös korosztályos meccsen...

A hétvégén Budapesten került sor az OGYB röplabda bajnokság utolsó fordulójára. A Nyíregyházi Sportcentrum U15-ös csapata a Felsővárosi Fésüs RAF-fal, a Vasas U15 A csapatával és a Penta Gödöllői RC-vel lépett pályára.  A nyíregyháziak  a második forduló mindhárom mérkőzését megnyerték, ezzel bejutottak az OGYB hatos döntőjébe, melyet május 17-19 –én rendeznek Kecskeméten. A legjobb hat csapat: Békéscsabai RSE, BVSC-Zugló, Delta RSE-Érd, Nyíregyháza A, UTE, Vasas U15 A

Eredmények:

Felsővárosi Fésüs RAF - Nyíregyházi Sportcentrum U15 A 1-3

Vasas U15  A – Nyíregyházi Sportcentrum U15 A 0-3

Nyíregyházi Sportcentrum U15 A – Penta Gödöllői RC 3-0

A csapat névsora:

1.Kostyál Tamara

2.Kósa Csenge

3.Mezősi Laura

5. Farkas Gréta

6. Berki Szonja

7. Daniló Alexandra

8. Rufin Martinez Lilian

9. Forosz Zsófia

10. Fórizs Flóra

11.Klebersz Lili

12. Birta Zoé

14. Szendrei Hanna

15. Székely Eszter

Edző: Moravszki Gyuláné, Moravszki Gyula