Látogatási tilalom van érvényben a Jósa András Oktatókórházban a COVID-betegekre vonatkozóan

A Jósa András Oktatókórház COVID-osztályain fekvő betegeink állapotáról 13 és 14 óra között lehet érdeklődni, a 06-42/599-700/1246-os melléken.

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház hivatalos közösségi oldalán tájékoztatott: „Tisztelt Betegeink, Tisztelt Hozzátartozók! Tájékoztatjuk Önöket, hogy - a különösen méltányolandó esetek kivételével- a COVID-betegekre vonatkozóan látogatási tilalom van érvényben intézményünkben. A súlyos állapotú COVID-betegekre vonatkozó látogatási engedélyeket kizárólag a koronavírussal fertőzöttek kezelését végző részlegek osztályvezető orvosai adhatják ki a hozzátartozóknak. A Jósa András Oktatókórház COVID-osztályain fekvő betegeink állapotáról 13 és 14 óra között lehet érdeklődni, a 06-42/599-700/1246-os melléken. Köszönjük türelmüket és együttműködésüket!”