Látogatási rend az Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház tagkórházaiban

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház tagkórházaiban az alábbi látogatási szabályok érvényesek.

– Egy beteghez naponta legfeljebb két látogató mehet be, személyenként maximum 30 perces időtartamra, vagy egy látogató, maximum egy órára, a járványvédelmi előírások szigorú betartása mellett. Amennyiben a beteg állapota és az időjárási körülmények lehetővé teszik, a látogatás szabadtéren is történhet, ebben az esetben a látogatók száma nincs korlátozva. Felhívjuk figyelmüket, hogy a látogatási tilalom továbbra is érvényben marad a koronavírussal fertőzött betegek kezelését végző osztályokon, kivéve a különösen méltányolandó eseteket. A látogatási idő munkanapokon 15 és 18 óra között, munkaszüneti napokon 10 és 18 óra között tart. Kórházaink területén a maszk viselése továbbra is kötelező! – tájékoztatott a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház hivatalos közösségi oldalán.