Kuthy Patrícia és Illyés Ákos már útra keltek a Móricz Zsigmond Színház védőmaszkjaival

Kuthy Patrícia és Illyés Ákos már útra keltek a Móricz Zsigmond Színház védőmaszkjaival

1842! Már ennyi bérletes néző támogatja a Móricz Zsigmond Színház társulatát bérlethányadának felajánlásával! 

A Móricz Zsigmond Színház színművészei, így Kuthy Patrícia és Illyés Ákos is pár napja útra keltek, hogy személyesen adják át a teátrum munkatársai által készített, Színház logóval ellátott védőmaszkokat, hálájuk jeléül! 

Köszönjük Bérleteseink hűségét, nagylelkű gesztusát, a kultúra mellett tett hitüket! Továbbra is várjuk Nézőink visszajelzéseit jegyekkel, bérletekkel kapcsolatban, a www.moriczszinhaz.hu oldalon, illetve az alábbi linkre kattintva: http://www.moriczszinhaz.hu/2020/03/a-moricz-zsigmond-szinhaz-kozlemenye.html!

– tájékoztatta szerkesztőségünket a Móricz Zsigmond Színház.

A tetárum művészei, Kuthy Patrícia és Illyés Ákos videóját itt tekinthetik meg: