Kupadöntő előtt a röplabdások
A Jászberény ellen játszik a bronzéremért a Fatum-Nyíregyháza a Magyar Kupában.

Ma kezdődik az év eddigi legfontosabb hazai röplabdás eseménye, a Magyar Kupa döntője. Az előkészületek már javában zajlanak az Érd Arénában, hogy a csütörtöki férfi, illetve a pénteki női éremcsatározásokon minden rendben legyen. Az együtteseket egy nemzeti színű pálya fogadja majd, melyet a hét elején fektettek le a sportcsarnokban.

A fináléban a Fatum-Nyíregyháza is érintett, a bronzéremért csatázhat a Jászberény ellen. A berényiek ellen legutóbb bajnokin kikaptak a nyírségiek, azóta viszont sokat erősödött a keret, így szeretnék megszerezni a harmadik helyet. Jó hír, hogy a legutóbb súlyosan megsérült Nelmaira Valdez térdében nem szakadtak el a szalagok, de a kupadöntőn így sem játszhat. 

Magyar Kupa Döntő menetrend: 

FÉRFI BRONZMÉRKŐZÉS:
2016. 02. 11. Érd, 17.00
Dág KSE–MAFC-BME

FÉRFI DÖNTŐ:
2016. 02. 11. Érd, 19.30
Kecskeméti RC–Fino Kaposvár SE

NŐI BRONZMÉRKŐZÉS:
2016. 02. 12. Érd, 17.00
Jászberényi RK–Fatum-Nyíregyháza

NŐI DÖNTŐ:
2016. 02. 12. Érd, 19.30
Linamar-Békéscsabai RSE–Vasas Óbuda

Dankó L.